O společnosti

Naše společnost již sedmým rokem zprostředkovává služby spojené s přepravou. Zejména taxislužbu, přepravu osob vícemístnými vozy, odvoz vlastním vozem a expresní kurýrní služby v Praze a okolí. Provozujeme moderní dispečink, vyvíjí klientské aplikace pro rezervační procesy a v neposlední řadě se zabýváme pronájmem vozů pro vykonávání taxislužby.

Doménou je vytvoření vlastního systému pro proces odbavování klientů, který se i nadále neustále vyvíjí, rozšiřuje a přizpůsobuje požadavkům korporátních klientů, klientů běžných, řidičů i dispečinku.

Jak to všechno začalo

Kurýr-Taxi, s.r.o. - TAXI SLUŽBA, přeprava zásilek a odvoz vozu jako zprostředkovatel služeb začal před zhruba osmi lety, kdy se zabývalo výhradně zprostředkováním služby taxi. Na pražské ulice vjelo několikero charakteristických vozů s označením Kurýr-Taxi a začalo poskytovat naše služby s obrovským nasazením a zejména s velmi nízkou cenu za ujetý kilometr.

Jsme první taxislužbou, která v počátku svého působení začala útočit s cenou za ujetý kilometr na konkurenci,která nás v Praze jako jediná nevítá!
Postupem času se, díky spokojeným klientům a nárůstu poptávky, vozový park rozšiřoval a kvůli potřebě klientů i o přepravu osob i s jejich vozy rozšířila společnost zprostředkovávané služby i o službu převoz vozu. Současně se službou odvoz vozu byla primárně korporátní klientele nabízena kurýrní služba. Naše společnost poskytuje  zejména expresní kurýrní služby.

Díky věrným a spokojeným klientům, přátelskému kolektivu, silnému obchodnímu oddělení se od té doby neustále rozrůstáme, a to nejen personálně.

Nabízíme zprostředkování neustále více produktů spojených s přepravou, zdokonalujeme celý proces odbavování pomocí nejmodernějších technologií, inovujeme a rozšiřujeme vozový park, uzavíráme více a více smluv s partnerskými společnostmi a získáváme více pravidelných zákazníků.

Všem klientům děkujeme a věříme, že si zachováme jejich přízeň.Věříme, že Vás historie naší společnosti zaujala a budeme se na Vás těšit v našich vozech.

PŘIJMEME ŘIDIČE

- 0% NÁKLADY, 40% ODMĚNA

- PRONÁJEM VOZŮ. VOZY IHNED K DISPOZICI. (nejlevnější pronájem včetně dispečinku)

- S VLASTNÍM VOZEM (platíš jen za to co odjedeš)

 

 

O společnosti co byste měli vědět

Jsme důkazem toho, že taxislužbou se dá jezdit za nízké ceny a i tak být spokojený!
Naše vozy jsou provozovány s patřičnou pečlivostí a podléhají přísným kontrolám.
Jsme Kurýr taxi - Taxi Praha. Pojeďte s našimi taxi vozy až na konec světa již od 19,-Kč/km.

Více informací »

09.02.2015
V listopadu 2014 jsme pro Vás spustili projekt hybridní flotily vozů TOYOTA Auris Touring Sports...
09.02.2015
Máte-li profil na této sociální síti, staňte se fanouškem naší STRÁNKY, abyste věděli o všech...
09.02.2015
Služba ODVOZ VOZU je od 1.2.2014 nabízena nonstop!Předmětnou službu pro naše zákazníky zajišťuje...
09.02.2015
V rámci naší komplexní nabídky pro Vás zajišťujeme i expresní přepravu zásilek. Kompletní...